W2 İpod için Kablosuz Adaptör

Audioengine W2, İpod unuzdaki müziği kablosuz olarak herhangi bir müzik sistemine aktarır. W2 ses kalitesinde en ufak bir azaltma yaşatmadan CD kalitesinde stereo ses sağlar. Bu mükemmel kablosuz adaptör ile İpod unuzu kablolardan kurtarın!

Kolay Kurulum

Dijital göndericinizi iPodunuza, alıcınızı stereonuza takın ve iPod’daki müziğinizin kontrolü tamamıyla sizde olsun. Ayrı bir kumanda ile nasıl çalışacağını öğrenmenize ve pil kullanımına gerek yok, W2’nin bağlantısını yapmak inanılmaz kolay. Her şeyi direkt iPod ile kontrol ediyor olacağınız için, kumandayı kaybettim, nereye koymuştum sıkıntılarından ya da sesi, şarkıyı değiştirmek için baz istasyonu aramaktan uzak olacaksınız.

Neden dok alayım ki ?

Audioengine’i dok’suz bir ‘dok’ olarak düşünün. Kaya gibi sert kablosuz bir bağlantı ki, Bluetooth, FM ve hatta başka 2.4GHz sistemleri ile kullanılabiliyor. W2 çok önceden yapılandırılmış olduğu için basılacak tuşları da kullanılması gereken bir yazılım da söz konusu değil. Başka sistemlerden ekstra alıcılar ekleyebileceğiniz iPod unuz tüm düzenlemeleri ile sizin. W2 alıcısı göze batmayan ve her türlü stereo sistemin arkasına uyabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Farkı işitin

Audioengine W2, kablosuz ses sistemlerine kullanım kolaylığı ve yeni bir kalite seviyesi getirdi. Kablosuz sistemlere özel bir ilgi ve hayranlığınız olmasa bile, farkı işiteceğinizi garanti ediyoruz!

Kolay kurulum, alıcıya birliktedir
Super-kompakt ölçüler, pil gerektirmiyor
herhangi bir dock station gerekmez
Sıkıştırılmamış CD- kalitesinde dijital gönderim
Menzil içerinde kopma, düşme, frekans karışıklığı yaşanmaz
Wi-Fi teknolojileri beats Bluetooth and FM
No DRM restrictions, plays all your music

Menzil
9 metre

THD+N (A+weighted)

< 0.03%

Wi-Fi Frekans bantı
2.4-2.4835 GHz

Latency
< 20mSec

Ölçüler (tek)
100 x 30 x 10 mm

Audio frekans cevabı

20Hz to 22KHz (+/- 1.5 dB)

Çıkış Voltajı
830 mV

Channel Separation
65 dB